Павло Клімкін. Фото: Iryna Breza
Павло Клімкін. Фото: Iryna Breza Радіо Свобода

США чітко заявили, що Україна буде в НАТО – Клімкін

  Під час засідання комісії, а також під час його зустрічі з Майком Помпео, обговорювалися додаткові кроки для просування України в напрямку НАТО, розповів міністр
  Офіційний Вашингтон висловив дуже чітку підтримку прагнення України до членства в Євроатлантичному альянсі, наголосивши, що одного дня Україна буде в НАТО. Про це заявив за підсумками проведення Комісії стратегічного партнерства Україна-США в Вашингтоні глава МЗС України Павло Клімкін, передає "Укрінформ".

  "У нашій спільній заяві (за підсумками роботи Комісії – ред.) дуже чітко написано, і ви це не знайдете в багатьох документах, про те, що Сполучені Штати підтримують наші євроатлантичні прагнення, і що одного дня Україна буде в НАТО. Чіткіше сказати вже за визначенням неможна", - наголосив міністр закордонних справ.

  Він підкреслив, що під час засідання комісії, а також під час його зустрічі з Майком Помпео, обговорювалися додаткові кроки для просування України в напрямку НАТО, зокрема, в контексті реформ і імплементації закону про національну безпеку. У цьому зв'язку міністр підкреслив що потрібно вирішити дуже багато питань.

  "Насправді, вступ до НАТО – це процес не тільки зміни в нашому секторі безпеки і оборони, це процес звільнення насправді всієї країни", - зауважив глава МЗС.

  Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю відбулося перше засідання оновленого формату Комісії стратегічного партнерства Україна-США за співголовування глав зовнішньополітичних відомств двох країн.
  Попередній матеріал
  Окупаційна "адміністрація" РФ на Донбасі приховує інформацію про постраждалих цивільних – СЦКК
  Наступний матеріал
  "Чули не раз": Полторак відреагував на погрози РФ закрити Азовське море
  Loading...