investmentnews.com

Сполучені Штати звинуватили Росію у кібератаці проти України

  Відключення електроенергії у грудні 2015 року в Україні викликані кібератакою з Росії

  Про це повідомляє Deutsche Welle.

  Відключення електроенергії на заході України у грудні 2015 року викликано російською кібератакою. Про це свідчать дані презентації міністра енергетики США Елізабет Шервуд-Рендалл, зробленої під час зустрічі з представниками енергетичної галузі, повідомляє у п'ятницю, 12 лютого, телекомпанія CNN.

  Офіційні представники Шервуд-Рендалл відмовились від коментарів її презентації через специфічність наданої інформації. Раніше офіційні представники сил безпеки США відмовлялися напряму пов'язувати інцидент на заході України з діями Росії, йдеться в повідомленні.

  У ході масштабного розслідування представники ФБР, Держдепартаменту, міністерства внутрішньої безпеки і міністерства енергетики США відвідали Україну, де виявили докази того, що за атакою на українську енергосистему стояла група добре підготовлених хакерів з Росії. Це була перша у своєму роді хакерська атака на цивільні об'єкти.

  Хакери атакували шість різних енергокомпаній одночасно, використовуючи шкідливу програму, потужнішу, ніж так званий вірус BlackEnergy, який уже застосовували раніше під час кібератак на промислові системи.

  Нагадаємо, глава Естонії переконаний: якщо Російська Федерація здійснить кібератаку на країни Балтії, то вона повинна буде отримати на свої дії військову відповідь НАТО. 

  Попередній матеріал
  У Венесуелі оголошено надзвичайний стан у продовольчій сфері
  Наступний матеріал
  У Києві з'явилися мобільні агітаційні бригади Нацгвардії
  Теги:
  Loading...

  Президент Естонії вважає, що на російську кібератаку НАТО може відповісти ракетами

  Росіські хакери здійснили кібератаку на поштові скриньки Держдепу США

  Російські спецслужби намагалися здійснити кібератаки на урядові комп'ютери

  В Україні збільшилася кількість кібератак на офіційні сайти