Якщо інші спецпідрозділи стріляють переважно на навчаннях, то для "СОКОЛА" бойова ситуація - буденність. На показовому виступі бійці відігрують звільнення заручника. Озброєний злочинець у масці вимагає від спецпризначенців звільнити члена його банди і підігнати авто.
І вже не побачить. Спецпризначенці обіцяють автомобіль за п`ятнадцять хвилин, натомість починають силову фазу операції. Вбудовані у зброю відеокамери дозволяють тримати ситуацію під контролем навіть з-за рогу будинку. Бійці непомітно підкрадаються і закладають вибухівку у двері.
А от розповісти про реальні операції самі бійці "СОКОЛА" відмовляються навіть після дозволу міністра. Кажуть, все що стосується їхньої роботи - таємниця.
За бійців розповідає керівництво. За 15 років служби "СОКІЛ" провів сімдесят п`ять тисяч операцій. Затримав вісім тисяч злочинців, серед них - 250 кримінальних авторитетів. Керівник УБОЗу каже - не провалили жодної з операцій. Щоправда, серед "соколят" є і втрати.
Міністр внутрішніх справ сподівається - сьогоднішні показові виступи "СОКОЛА" побачать злочинці або ті, хто тільки планує стати на слизьку стежину.
Олександр Аргат, Максим Шинкаренко, 5 канал
***

Спецпідрозділ "СОКІЛ" відзначає свою 15-ту річницю (репортаж)
Спецпідрозділ "СОКІЛ" сьогодні відзначає свою 15 річницю. 1994-го цей елітний загін МВС створили спеціально для боротьби з організованою злочинністю. За цей час бійці "СОКОЛА" провели тисячі операцій, під час яких затримали майже десять тисяч злочинців. У день свята спецпризначенці провели під Києвом показові виступи.
Наступний матеріал
Науковці та водії дорікають на хибність роботи "Візиру" (репортаж)
Loading...