Ян Пєкло polskieradio.pl

Спалення українського прапора у Варшаві було проросійською провокацією – посол Польщі

  Дипломат вважає, що РФ намагається дестабілізувати ситуацію не тільки в Україні

  Спалення українського прапора під час маршу з нагоди 98-ї річниці незалежності Польщі у Варшаві було проросійською провокацією з метою зіпсувати відносини між громадянами двох країн. Таку заяву зробив Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло на прес-конференції у Харкові цього вівторка, 15 листопада, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Це була чиста провокація, створена проросійським середовищем у Польщі. І я думаю, що такі провокації ще будуть. Росія старається антагонізувати поляків та українців, намагається розділити нас, поляків та українців", – заявив Пєкло.

  На думку дипломата, РФ намагається дестабілізувати ситуацію не тільки в Україні. Він зазначив: "Росія робить все, щоб дестабілізувати не лише Україну, а й Європейський Союз. Поляки знають Росію і знають російську методологію. Але гібридна війна – це загроза".

  Посол наголосив, що Польща, як і раніше, виступає за збереження санкцій стосовно РФ, допоки не буде виконано Мінські домовленості.

  Нагадаємо, польські націоналісти побили мітингувальників, які під час "Маршу незалежності" у Варшаві спалили український прапор.

  Як повідомлялося, 11 листопада у Польщі під час "Маршу незалежності" спалили український прапор. Влада країни вже відхрестилася від Маршу.

  Попередній матеріал
  "Прекрасна була людина": на Львівщині прощались з бійцем, що загинув від ворожої кулі
  Наступний матеріал
  Акції в центрі Києва: поліція розблокувала основні вулиці столиці

  У Польщі побили "активістів", що спалили прапор України під час "Маршу незалежності"

  Влада Польщі відхрестилася від маршу, під час якого спалили український прапор

  У Польщі під час Маршу незалежності спалили український прапор - відео

  Турчинов – про провокації ФСБ: "Cуміш цинізму та дебілізму"