Соратники Луценка вимагають відставки Балоги й Медведька, Ющенко просить не ставити йому ультиматумів

  Війною ультиматимів пішли одне на одного політики напередодні сесійних днів. Частина НУНСівців - з групи "Народна самооброна" - вимагають припинити політичні репресії проти своїх активістів.

  Переконують: для розправи над інакомислюючими глава Секретаріату Президента та Генпрокурор використовують силові органи. Відтак - самооборонці вимагають звільнити Віктора Балогу та Олександра Медведька. У відповідь Президент - вимагає припинити розмовляти із ним мовою ультиматумів. Не відстає і опозиція. Її претензії - до Уряду.

  ***

  Зранку на ґанку - Президенту готують демарш. Доки він чекає НУНСівців на бесіду, частина фракції - група "Народна самооборона" - готує різку заяву. Віктора Балогу та Олександра Медведька - у відставку. Політичним репресіям - ні. Для посилення аргументації -демонстративно ігнорують зустріч: самооборонці хочуть окремої аудієнції у Президента.

  Біла ворона у групі - Тарас Стецьків. Він єдиний, хто приєднується до нашоукраїнців і  приймає запрошення Президента. Поведінку колег не схвалює.

  Президент ультиматумів не сприйме. Але з бунтівниками поспілкується.

  З тими ж, хто дочекався його слова, - про демарш не говорив, стверджують співрозмовники Віктора Ющенка.

  Ця ж тема - номер один для обговорення у Парламенті.  Допоки частина нашоукраїнців вимагає ухвалити постанову про політичні репресії, в опозиції -  свої вимоги. Доухвалити бюджет, а ще прозвітувати перед депутатами. У регіоналів: ультиматум - до Уряду.

  Утім, віце-прем`єр Олександр Турчинов прийшов до депутатів зі своїм планом: на часі - знову відставка голови Фонду Держмайна. Та за планом спікера - у віторок передусім мають скласти присягу судді Конституційного суду. Останній раз цьому завадило БЮТівське блокування трибуни. Тепер - Президент знову намагатиметься потрапити у сесійну залу, щоби у його присутності доукомплектували Конституційний суд.  Однак чергових сюрпризів - не виключає ніхто.

  Ольга Сніцарчук, Володимир Леонов, Віталій Дорощенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (11.5Мб)
  Попередній матеріал
  Сімейний фотоальбом України складають у держслужбі для сім`ї, дітей і молоді
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Теги: