Соколовський:Ющенко і Дубина: хто із них каже неправду

  Під час домовленості ціни на газ О.Дубина переконав Мілера до рівня 235 доларів ціни на газ, але із ініціативи російського прем’єр-міністра В.Путіна ціну прийшлося все таки поставити 250 доларів.

  «Те що сказав Ющенко 28 числа доповідалося з ініціативи Дубини, там не було тій зустрічі Шлапака, були ми двоє у Президента, тобто Дубина і я у Президента. І тоді говорилося що на рівні Мілера погоджена ціна 250 за газ і 1,8 долара транзитна ставка, тобто на 0,1 піднімається відносно того, що було у 2008 році. Але Дубина підкреслив що це погоджено з Мілером і Мілер каже, що допоки не погодить ці питання Путін він нічого підписувати не буде. Позиція президента Ющенка була такою: ну 250 то звичайно не 179 яка була на той момент, каже постарайтесь Олег Вікторович, маєте ще два дні добитися кращих умов принаймні він зіслався на те, що домовлявся із Путіним Президентом у лютому 2008 року про те що умови будуть доведені до європейських, але протягом 5 років значить якщо вдасться добре, якщо не вдасться буде 250 і 1,8 і давайте хлопці думати як з цим жити», заявив Богдан Соколовський, уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки (2007-2010)рр. в ефірі «5 каналу».

   

  Дубина дійсно переконав Мілера на своєму рівні до 250 доларів ціна газу. Але Путін, треба думати не погодився – додав Б.Соколовський.

  Попередній матеріал
  Дорошенко:Уряд виступає як єдина команда
  Наступний матеріал
  Фесенко:Тігіпко боявся наслідків своєї партії в подальшому
  Теги: