Верховна Рада
5.ua

Сьогодні в парламенті розглянуть законопроекти про національну поліцію і муніципальну варту

  На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради розглянуть проекти законів про національну поліцію та муніципальну варту.

  Ці документи включені до порядку денного. Крім того, у планах парламентарів – денонсувати низку угод між урядами України та Росії. Зокрема, про транзит військових Федерації, тимчасово розміщених на території Молдови, про взаємну охорону секретної інформації та про співробітництво в галузі воєнної розвідки Усі ці документи, на думку ініціаторів подання, нині несуть загрозу національній безпеці України. 

  У другому читанні нардепи мають розглянути і закон про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті. Він покликаний зобов’язати банки перевести всі валютні кредити, крім позик на розвиток бізнесу, у гривні – по курсу чинному на момент укладання договору. Нагадаємо, під час першого читання представники Нацбанку та Мінфіну, заявили, що законопроект не підтримують.

  Засідання Верховної Ради розпочнеться о 10 годині. "5 канал" планує транслювати його наживо. Також трансляцію можна буде подивитися на сайті "5.ua" за посиланням: 5.ua/live/.

  Попередній матеріал
  На Луганщині судитимуть інформатора "ЛНР"
  Наступний матеріал
  Україна святкує День вишиванки

  Рада проголосувала за мораторій на виплату зовнішніх боргів

  Рада обрала очільників Антимонопольного комітету і Фонду держамайна України

  Рада проголосувала в першому читанні за внесення змін до закону про карантин рослин

  У вівторок Рада може призначити керівників Антимонопольного комітету, Фонду держмайна, Рахункової палати та членів ВРЮ - Парубій