Верховна Рада
5.ua

Сьогодні у Раді розглядатимуть законопроект про судоустрій і статус суддів

  Крім того, до розгляду в першому читанні винесено законопроект про внесення змін до закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах

  Робочий день парламентарії розпочнуть із розгляду проекту закону про судоустрій і статус суддів. Також серед законопроектів, які розглядатимуть сьогодні парламентарії, – про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, а також про фінансову реструктуризацію. Про це йдеться в порядку денному засідання.

  Крім того, до розгляду в першому читанні винесено законопроект про внесення змін до закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах, а також проекти законів про внесення змін до закону "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" щодо вилучення об'єктів.

  Засідання розпочнеться о 10:00. "5 канал" планує транслювати його наживо. Також трансляцію засідання можна буде подивитися за посиланням 5.ua/live.

  Нагадаємо, як заявив експерт громадської ініціативи "Реанімаційний проект реформ" Михайло Жернаков, нова редакція законопроекту щодо суддів не гарантує повної судової реформи.

  Попередній матеріал
  Теракт у Сомалі: кількість жертв зросла до 15
  Наступний матеріал
  Бійці АТО встановили український прапор на найвищій вежі шахти "Бутівка"

  Парубій сказав, коли Рада ухвалить законопроект про судоустрій

  Нова редакція законопроекту щодо суддів не гарантує повної судової реформи – експерт

  У Криму українські канали мають працювати з двома різними цільовими аудиторіями – секретар Нацради телерадіомовлення

  У Криму найближчим часом відновлять українське радіомовлення - Стець