5.ua

Сьогодні у Києві зберуться міністри закордонних справ Естонії, Данії та Норвегії

  Останні події в Україні, безпеку та майбутні вибори обговорюватимуть сьогодні в Києві міністри закордонних справ Естонії, Данії та Норвегії та українські урядовці.


  Від України на зустрічі будуть присутні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, його заступник Володимир Гройсман та очільник МЗС Андрій Дещиця. Напередодні зустрічі міністр закордонних справ Естонії Урмат Паетт заявив, що президентські вибори мають ключове значення для майбутнього України. Від них залежить, чи зможе країна вийти з кризи, втілити в життя демократичні реформи та побудувати правову державу.

  Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що через російську агресію в Україні скасували міжнародні військові навчання Rapid Trident-2014. Разом із цим, на тлі загострення ситуації в Україні НАТО провела вже низку військових навчань у Східній Європі. У травні 2014 р. пройшли військові навчання Platinum Eagle і Platinum Lynx в Румунії, у квітні 2014 р. невеликі військові контингенти були розміщені в Польщі, Латвії, Литві та Естонії. У червні війська НАТО планують провести навчання Agile Spirit в Грузії.  Попередній матеріал
  У Сирії повстанці вбили 22 членів президентської виборчої кампанії
  Наступний матеріал
  Прикордонники зупинили спробу ввезення зброї терористам з боку Росії