sobesednik.ru

Сьогодні сесія ПАРЄ розпочнеться терміновим обговоренням долі Савченко

  Терміновим обговоренням подальшої долі української льотчиці та члена Парламентської асамблеї Ради Європи Надії Савченко розпочнеться весняна сесія асамблеї у Страсбурзі

  Про це йдеться у порядку денному пленарної сесії ПАРЄ, яка триватиме до 22 квітня, повідомляє "Укрінформ".

  Сесія розпочнеться з дебатів по справі Савченко, 18 квітня, одразу після традиційного звернення президента Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунта до депутатів. Лише після обговорення цього важливого питання планується слухання доповіді про хід роботи Бюро та щорічна доповідь про діяльність у 2015 році уповноваженого з прав людини Ради Європи Нілса Муйжнієкса.

  Серед інших питань, які будуть розглянуті на весняній сесії, одне з найважливіших місць посідатиме проблема кризи мігрантів. На порядку денному також питання репрезентації жінок у політиці, протидії радикалізації дітей та боротьби з антисемітизмом.

  Обговорять і умови перебування осіб, затриманих під час війни в Україні (у четвер, 21 квітня), а також управління надзвичайними ситуаціями в галузі суспільної охорони здоров'я, що мають міжнародне значення.

  Нагадаємо, наприкінці березня голова ПАРЄ Педро Аграмунт закликав Росію звільнити Надію Савченко з урахуванням її депутатського імунітету як члена Асамблеї.

  Попередній матеріал
  У США пояснили, чому не надають Україні летальну зброю
  Наступний матеріал
  Гройсман анонсував, коли відбудеться перше засідання нового уряду
  Теги:
  Loading...

  Савченко дуже слабка, її сили на межі – адвокат

  Російські тюремники пустили до Савченко сестру після тижня відмовок

  ПАРЄ: Ситуація на Сході України погіршується, вибори там провести неможливо

  Українська делегація ініціювала дебати у справі Савченко на сесії ПАРЄ у квітні