5.ua

Сьогодні нардепи попрацювали 10 хвилин [відео]

  Доки опозиція приміряє крісло спікера, вигулює євросветри у президії і прикрашає її прапором – спікер Рибак з’являється у середині зали із мікрофоном. Засідання відкриває із рядів регіоналів.

  Володимир Рибак, голова ВР: «Я пройшов по залу, спитав депутатів – всі депутати кажуть: «Ми хочемо працювати». В четвер розглянемо бюджет на 2014 рік... Треба працювати, а не – хочу чи не хочу. Блокування не принесе пользи».

  Таким чином, про відлік 30 днів – які дають можливість президенту розпустити заблокований парламент – не йдеться. Після виховальної промови – спікер закриває засідання.

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода»: «Те, що вони комедії ламають, бігають з мікрофонами по залі, хочуть ухвалювати бюджет – це ще раз доводить: криза не може вирішитися в парламенті. Кризу може вирішити той, від кого вона залежить і той, хто зараз в Москві – президент України. Він може підписати указ про відставку Азарова».

  А краще – влаштувати дострокові президентські. Віталій Кличко бачить вибори вже у найближчому березні.

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Президент на круглому столі сказав, що він не боїться чесних виборів президентських. Нехай доведе це на дострокових виборах, які мають відбутися в березні 2014 року».

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: «Выборы на март или еще куда-то – для этого должна быть хоть какая-то юридическая составляющая. На сегодняшний день оснований нет говорить о выборах хоть по какой-то из ветвей власти, это просто глупость, незнание законов и пиар».

  До відставки уряду регіонали теж скептичні, але в опозиції запевняють: не масово, але успішно переманюють провладних.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Ми зібрали вже більше ніж 200 підписів. Зараз нам не вистачає 19 підписів під відставку уряду. Нагадаю – минулий раз не вистачало 40. Зрозуміло, що регіонали залякують своїх однопартійців – але процес іде. Очікуємо на рішення окремих народних депутатів».

  Володимир Макеєнко, народний депутат, ПР: «Хай спочатку розберуться зі своїми, з тими, хто був у них в списку на комерційній основі, а потім повиходили… Якби у них щось було – вони б вам уже показували фамілії».

  Подальші плани і стратегії парламентаріїв залежить від того, з чим Янукович повертається від Путіна.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «У випадку, якщо Янукович підпише угоду з Митним союзом – то це для нього квиток в одну сторону: із Москви може не повертатися».

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Москві підписали російсько-українські угоди щодо торгівлі і газу [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція знову вимагає виборів у Києві
  Теги:
  Loading...