5.ua

Сьогодні депутати знову зберуться у ВР щоб обговорити поверення до Конституції 2004 року

  У ці хвилини розпочинається засідання Верховної Ради. Скоріше за все, головною темою знову стане повернення до Конституції 2004. У порядку денному сьогоднішнього засідання: третім - останнім питанням після календарного плану роботи та порядку денного четвертої сесії стоїть проект постанови про утворення тимчасової спецкомісії з підготовки та узгодження законопроекту про внесення змін до Основного закону. Йдеться саме про повернення до парламентсько-президентської форми правління.

  Напередодні в ефірі «5 каналу» позафракційний депутат Давид Жванія запевнив: у парламенті є 232 депутати, які готові голосувати за акт щодо повернення до Конституції 2004 року.

   Давид Жванія, позафракційний народний депутат:«Я занимаюсь агитацией и сбором подписей под конституционный изменения, которые должны в ближайшее время произойти в стенах Верховного Совета. Как раз в рамках этого изменения должно складываться большинство, которое будет формировать коалиционное правительство. Более 226 голосов в виде подписей, что эти люди готовы голосовать за акт, который возвращает в тело Конституции 2004 года они собраны и они есть, они лежат у меня в портфеле. Есть ещё больше депутатов, которые готовы за этот акт голосовать, но не хотели бы сейчас ставить підписи».

  Наявність 232 голосів для голосування за акт повернення до Конституції 2004 року – це міф, саме тому опозиція і блокує роботу Верховної Ради. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від Партії регіонів  Євгеній Мураєв.

  Євгеній Мураєв, ПР: «Работа парламента блокируется оппозицией, потому что, во-первых - станет сразу ясно, что наличие 232 голосов – это миф. А во-вторых - потому что это совершенно чётко подтверждает то, что оппозиция на сегодня не управляет теми процессами, которые сегодня происходят на Майдане».

  Попередній матеріал
  У Сочі тривають останні приготування до відкриття зимової Олімпіади
  Наступний матеріал
  Євромайданівці збираються пікетувати ВР
  Теги:
  Loading...