Рада
5.ua

Сьогодні Рада розглядатиме звернення до Міжнародного суду проти Росії

  Позбавити народних обранців депутатської недоторканності може Верховна Рада вже завтра. Принаймні, такі плани на початку тижня озвучив голова парламенту Володимир Гройсман.

  Напередодні спікер доручив профільному комітету та апарату Верховної Ради створити робочу групу, яка готуватиме зміни у виборчому законодавстві.

  На сьогоднішньому ж засіданні Ради депутати мають розглянути законопроект про ратифікацію угоди між Україною та Євросоюзом щодо статусу Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України.

  Про це повідомляє парламентська прес-служба.

   Початок засідання запланований на 10 годину ранку. Також серед законопроектів, про які доповідатимуть народні обранці – проект заяви звернення до Міжнародного кримінального суду. У вівторок фракція Батьківщина заявила, що вітчизняні парламентарі мають звернутися до міжнародної інстанції щодо скоєння злочинів проти людяності чільниками Російської Федерації.

  Як наголосили народні депутати, дії Росії призвели до особливо тяжких наслідків, які спричинили масові вбивства громадян України.

  Попередній матеріал
  Тайванський пасажирський літак впав у річку, є жертви (ФОТО, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Очолити Антикорупційне бюро хоче вже понад 50 людей - Гопко

  Верховна Рада прийняла закон про військово-цивільні адміністрації на Донбасі

  Верховна Рада спростила роботу волонтерам

  Рада прийняла закон про обмеження ретрансляції реклами у ЗМІ

  Рада прийняла закон про Антикорупційне бюро