5.ua

Смітюх: Янукович прийме кадрові рішення у Кабміні після Нового року

  Рішення про кадрові зміни в Кабміні Віктор Янукович ухвалить вже після Нового року. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив регіонал Григорій Смітюх. За його словами, ті люди які готували підписання Угоди про асоціацію мають понести персональну відповідальність за її зрив. І це розуміють як в партії, так і в уряді. 

   

  Григорій Смітюх, народний депутат, Партія регіонів: "Чи має проблеми уряд в окремих міністерствах? Так, має. І ми це чітко і ясно на засіданні фракції разом з урядом говорили про це питання. Критично висловлювалися щодо конкретних персоналій Кабміну. Треба комусь нести відповідальність за ту угоду, яка готувалася (про асоціацію з ЄС)", - розповів "регіонал".

  "Ця європейська угода не підписана лише з однієї причини. Вона була не на користь України. І безперечно, що ті люди, які готували цю угоду, повинні понести персональну відповідальність. А саме – подати у відставку. І президент неодноразово це повторив. Я думаю, що він зробить після Нового року ці висновки", - сказав Смітюх.

  "Я не погоджуюся, що у цій ситуації є необхідність весь уряд (відправляти у відставку). Але погоджуюся з тією точкою зору, і президент на цьому неодноразово наголосив, що ті чиновники, які безпосередньо парафували або готували (мають нести відповідальність)", - відповів Смітюх.

  Попередній матеріал
  Сотні євромайданівців знову рушили колоною пікетувати МВС
  Наступний матеріал
  У Росії розбився вантажний літак
  Теги:
  Loading...