Слухання у справі екс-в.о. міністра оборони перенесли на 23 лютого

  Попереднє слухання у справі колишнього виконувача обов`язків міністра оборони Валерія Іващенка перенесли на 23 лютого. Оскільки він побажав бути присутнім у суді. Таке рішення ухвалив Печерський районний суд.

  Борис Нечипоренко, адвокат Валерія Іващенка: "У зв`язку з тим, що Іващенко виявив бажання приймати особисто, прийняти участь в попередньому засідання по справі, ми заявили клопотання, оскільки він не був доставлений, про доставку його на судове засіджання. І у зв`язку з цим справу відкласти на певний час. Клопотання було задоволено, у зв`язку з чим об`явлена перерва у судовому засіданні".

  Нагадаємо, Валерія Іващенка звинувачують у зловживанні службовим становищем. За даними слідства, у листопаді 2009 року посадовець підписав план санації, який передбачав реалізацію майнового комплексу Феодосійського судномеханічного заводу. Відтак, майно держпідприємства незаконно продали приватній структурі, стверджують у Генпрокуратурі. І додають - це завдало державі збитків на більш ніж 70 мільйонів гривень.

  Попередній матеріал
  Нові багатотисячні акції протесту у Каїрі
  Наступний матеріал
  КМУ: Софію Київську передали в управління Мінкультури
  Теги: