Слухання справи за позовом БЮТ щодо правомірності Указу Президента про дострокові вибори перенесли

  Слухання справи за позовом БЮТ щодо правомірності Указу Президента про дострокові парламентські вибори перенесли на 28 жовтня. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні Окружного адміністративного суду столиці.
  Причина - відстуність на засіданні відповідача - Представника Секретаріату Президента та третьої сторони - Центральної виборчої комісії. У БЮТівців є своя версія, чому президент не направляє на судове засідання свого представника. Адже глава держави ліквідуав Окружний адмінсуд та створив на його базі два нових: Центральний та Лівобережні окружні адмінсуди. І центральний - нібито встиг відновити Указ Віктора Ющенка про дострокові вибори. У зв"зку із цим суддя Олег Бачун просить Секретаріат Президента, Верховний суд та Державну судову адміністрацію надати докази існування Центрального окружного суду та ухвали про відновлення Указу Президента про дочасні вибори.

  Олег Бачун, суддя Окружного адміністративного суду: "Я зобов`язую представника Секретаріату Президента України з`явитися на судове засідання або написати суду письмове звернення з яких причин з яких причин він уважає за неможливе з`явитися на судове засідання, кщо для цього є поважні причини (...) Слухання справи відбудеться з розглядом по суті зазначеного клопотання незалежно від явик чи не явки учасників судововго засідання".

  Валерій Писарненко, народнйи депутат, БЮТ: "Ухвала Центального суду - це якесь мариво. про яке усі говорять, але ніхто не бачив . За моїм переокнанням, якщо сьогодні пан Тертичний, який сам себе призначив головою неіснуючого суду або інша особа дістане з рукавів десь так як туз захований таку ухвалу, то наступним кроком для нього повинні стати грати , за якими і повинні сидіти особи, які маніпулюють з правосуддям".
  Попередній матеріал
  €100.000.000 выиграл в лотерею итальянец
  Наступний матеріал
  Парламентські вибори слід проводити у січні 2009 року,- КВУ
  Теги:
  Loading...