ZN.ua

Слідство перевіряє п'ять версій викрадення Булатова

  Слідчо-оперативна група перевіряє п'ять версій викрадення активіста Автомайдану, теперішнього міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова. Про це повідомляє прес-служба МВС України.


  Як повідомляється, найбільш вірогідними з них є версії щодо викрадення Дмитра Булатова з метою залякування, у зв'язку з його суспільно-політичною діяльністю, а також викрадення з метою вимагання викупу від керівників Євромайдану за повернення одного з його активістів.

  "У кримінальному провадженні проведено значний обсяг роботи для відтворення та аналізу січневих подій, що передували вчиненню злочину. Зокрема, слідчими допитано свідків з числа близького оточення потерпілого, які надали важливу для розслідування інформацію. Крім того, працівниками слідчо-оперативної групи вивчено кореспонденцію з цього питання, адресовану колишньому Генеральному прокурору України Віктору Пшонці, що надійшла від фізичних та юридичних осіб, іноземних держав", - сказано в повідомленні.

  Як зазначається, до матеріалів справи долучено результати судово-медичної експертизи, проведеної Міністерством юстиції Литви у лютому 2014 року у Вільнюсі.

  "У них зафіксовано перелік тілесних ушкоджень, завданих потерпілому. Серед них, зокрема: ампутація третини правої вушної раковини, різана рана лівої щоки, наскрізні колоті рани кистей, множинні широкі крововиливи, малокрів'я внутрішніх органів внаслідок кровотечі з ран, струс головного мозку", - розповіли в міністерстві.

  "З метою отримання висновків з тих питань, які потребують спеціальних знань, слідчими у кримінальному провадженні призначено проведення молекулярно-генетичні, судово-психологічні та ряд інших експертиз. Правоохоронці також відпрацьовують місця викрадення та виявлення потерпілого з метою отримання та перевірки будь-якої інформації, що сприятиме встановленню осіб злочинців", - додали в повідомленні.

  Також міліція звертається до громадян із проханням про надання відомостей щодо обставин вчинення цієї та інших протиправних дій щодо замахів на життя та здоров'я представників опозиції режиму екс-президента Януковича.

  Попередній матеріал
  "Київстар" припинив роботу у Криму після нападу озброєних окупантів
  Наступний матеріал
  У Кіровограді та на Одещині - жалоба за загиблими бійцями АТО
  Loading...