Скарги нардепів Парубія та Гримчака розглядатимуть 3 червня

  Скарги нардепів Андрія Парубія та Юрія Гримчака про порушення проти них кримінальної справи судді розглядатимуть не сьогодні, як планували, а 3 червня.

  Таке рішення ухвалив Печерський райсуд Києва. Установа має з`ясувати законність постанови прокуратури Києва - про порушення проти парламентаріїв кримінальної справи. Перенесення засідання суд аргументував тим, що прокуратура не надала достатньо документів у справі. Про це 5-му каналу повідомив Андрій Парубій. Перенесення засідання він назвав політичною грою і зауважив, що таким чином на нього психологічно тиснуть.

  Інший обвинувачений прокуратурою народний депутат - Юрій Гримчак - нині у лікарні. Його шпиталізували напередодні увечері з підозрою на інфаркт. Лікарі виявили у депутата порушення кровообігу мозку.

  Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти нардепів за підозрою у хуліганстві під час засідання Верховної Ради 27 квітня. Тоді опозиція намагалася завадити ратифікації угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні. Обвинувачені депутати оскаржили дії прокуратури - окремо. Суд об"єднав ці звернення в одне провадження.

  Попередній матеріал
  ВР звільнила від оподаткування продаж квитків на Євро-2012
  Наступний матеріал
  Викладача геометрії допитали у Секретній службі США
  Теги: