Сікорський про Україну: Ситуація дуже непокоїть

  Зустріч Президента України Віктора Януковича з міністрами закордонних справ Німеччини, Франції та Польщі - почалася у президентській адміністрації. Про це повідомила радниця президента - Ганна Герман.

   

  За кілька хвилин до цього повідомлення - представник міністерства закордонних справ Німеччини в Україні заявляв журналістам, що зустріч чільників європейських МЗС з українським главою - перенесли на інший час та у інше місце через загострення протистояння в Києві. Між тим раніше - шляхи припинення кровопролиття в Україні з міністрами закордонних справ Франції, Німеччини та Польщі обговорила опозиція. Лоран Фабіус, Франк-Вальтер Штайнмаєр та Радослав Сікорський зранку прибули до української столиці.

   Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі: «Ми бачили ці жахливі кадри з київських вулиць. Це було одне з наймасовіших застосувань силовиків у новітній історії Європи. Ситуація дуже непокоїть. Це слід припинити. Ми працюємо над варіантами дій, які б допомогли запобігти повторним спалахам насильства. Але будьмо реалістами, світова спільнота - не зможе розв'язати українських проблем. Позитивний знак, що українські опозиція та влада не відмовляються від діалогу. Але такі перемови мусять стати реалістичнішими».

  Арсеній Яценюк: «Міністри знають про нинішню ситуацію. Ми обговорювали методи її розв’язання, аби припинити кровопролиття і уникнути подальшого загострення. Єдиний шанс це зробити - це зупинити протистояння силовиків і мітингарів і встановити щось на зразок демілітаризованої зони і перенести подальші дії з вулиць до Парламенту. Буду відвертим: уряд вже не контролює бійців, а опозиції вкрай складно контролювати Майдан, низка сил  - неконтрольована. В України зараз серйозні проблеми».

  Попередній матеріал
  Медведєв про події в Україні
  Наступний матеріал
  У Донецьку розгромили офіс «Батьківщини»
  Теги:
  Loading...