Шуфрич прокоментував свою відставку

  Звільнений з посади чільника МНС Нестор Шуфрич сприйняв новину про відставку спокійно. Пояснив: таке рішення пов`язане з розширенням коаліції, і для цього було необхідно звільнити кілька крісел в Уряді. Прокоментував Шуфрич й інформацію, що з`явилася у пресі - щодо можливого призначення на посаду керівника МНС лідера партії "Єдиний Центр" Віктора Балоги.

  Нестор Шуфрич, заступник секретаря РНБО: "Мова йшла саме про Балогу, але я знаю, що там виникли певні складнощі з його призначенням і підтримкою з боку інших фракцій коаліції. І як жест від фракції регіонів і Президента України сьогодні було проголосовано звільнення посади. Наскільки я знаю, виникли певні складнощі з голосуванням в Парламенті з приводу низки законопроектів, і голоси групи, яка підконтрольна Балозі,  мають вже після голосування про мою відставку підтримати відповідні законопроекти". 

  Зранку Верховна Рада проголосувала за звільнення Нестора Шуфрича з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій. Постанову про відставку вніс прем`єр Микола Азаров. Утім ще напередодні Президент Віктор Янукович призначив Шуфрича заступником секретаря РНБО.

  Попередній матеріал
  Медведєв відвідає Януковича у Криму
  Наступний матеріал
  Перший день фестивалю "Країна мрій-2010"
  Теги: