5 канал

Шкіряк натякнув, "кому на руку провокації під АП"

Провокатори під Адміністрацією Президента знову намагалися підпалити шини, але їм це не вдалося

Чутки про так звані "сутички" і бійки під Адміністрацією Президента надто перебільшені. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Те, що відбулося сьогодні - це абсолютно свідома провокація ... У даний час правоохоронці продовжують здійснювати свою функцію, в першу чергу охорону громадського порядку. Можу сказати, що провокатори знову намагалися підпалити шини, але їм це не вдалося", - зазначив він.

Радник голови МВС зазначив, що жодного так званого "активіста" не затримано.

"Жодна людина не затримана, правоохоронці діють абсолютно спокійно, лояльно. І тому ось ці чутки про так звані "сутички" і якісь там бійки надто перебільшені", - зауважив Шкіряк.

Він також наголосив: "Хочу підкреслити те, що сьогодні під патріотичними гаслами абсолютно відомі провокатори, які сьогодні підживлюються у різних медведчуковських структур, тому реагувати і вступати в діалог з цими деструктивними силами особисто в мене жодного бажання немає. Будь-який патріот і справжній громадянин України прекрасно розуміє, кому на руку отакі провокації під Адміністрацією Президента".

Нагадаємо, сьогодні на Банковій палили шини.

Попередній матеріал
Юридична передача "Рошен" у траст завершена
Наступний матеріал
Біля Авдіївки силовики збили російський безпілотник "Орлан-10"
Теги:
Loading...

Ляшко і три корови пікетували Кабмін

У Києві активісти розігнали форум "медведчуківських сепарів" – нардеп

Не виключено, що в майбутньому у СБУ виникнуть претензії до Медведчука - нардеп