Серйозних інцидентів на виборах ЦВК не зафіксувала - Охендовський

  Позачергові парламентські вибори в Україні відбуваються більш-менш спокійно. Серйозних інцидентів центральна виборча комісія не зафіксувала. Про це повідомив голова ЦВК - Михайло Охендовський.


  З його слів, деякі позаштатні ситуації все ж таки були. Зокрема, у трьох виборчих округах дільничні комісії втратили печатки і користуються дублікатами. В Одесі одна з виборчих дільниць у 135-ому окрузі відчинилася із годинним запізненням. Водночас в Артемівську на одній із дільниць зіпсували усі бюлетені для голосування в одномандатному окрузі.

  "Члени дільничної виборчої комісії зіпсували усі без винятку бюлетені для голосування в одномандатному виборчому окрузі на цій виборчій дільниці шляхом проставлення штампу "вибув" не на прізвищі того кандидата, який дійсно вибув з балотування і участі у балотуванні вже не бере. Зрозуміло, що такими бюлетенями голосувати не можна. Голосування на цій дільниці відбувається зараз лише щодо партійних списків кандидатів, тобто загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі", - зазначив Охендовський.
  Попередній матеріал
  Росія не надіслала до України жодного спостерігача за виборами
  Наступний матеріал
  Терористи на Сході залякують пенсіонерів, вимагаючи не йти на вибори