Сергій Лещенко презентував книгу "Американська сага Павла Лазаренка"

  14 років ув`язнення екс-прем’єра України Павла Лазаренка на трьохстах сторінках. Журналіст Сергій Лещенко презентував свою першу книгу під назвою "Американська сага Павла Лазаренка".

  Підґрунтям для її написання стали матеріали судової справи, каже автор. Оскільки в США, де перебуває екс-політик, ця інформація не засекречена. Протягом останніх майже двох років Сергій Лещенко вивчав кримінальну справу екс-урядовця. Книга видана накладом тисячу триста  примірників. За можливості інтерв’ю з Павлом Лазаренком  журналіст готовий розширити видання. Наразі ж Сергій Лещенко готується до презентації своєї роботи у низці обласних центрів країни.

  Сергій Лещенко, автор книги "Американська сага Павла Лазаренка": "Я займався тільки копіюванням протягом трьох тижнів. Великих зусиль вартувало те, щоб це привести до ладу і зрозуміти взагалі за що він сидить. Коли я читав усі ці його поневіряння реально боліла душа. Книжка про Лазаренка - це такий не вивчений урок для нинішніх українських чиновників".

  Вахтанг Кіпіані, журналіст: "Люди просто дізнаються якою є правда про доволі недалеке минуле. З другого боку, звичайно, можна побачити відповідальність. Бо в нашій країні є подзвоночне правосуддя. То ми побачимо країни, де є інша система".

  Попередній матеріал
  Міжнародне свято музики - у Львові [відео]
  Наступний матеріал
  200.000 людей протестували в Італії проти заходів економії запроваджених урядом
  Теги: