lenta.ru

Сенатори США Джон Маккейн та Ліндсі Грем відвідають Україну наприкінці грудня

  Відбулась зустріч сенатора Ліндсі Грема із Іванною Климпуш-Цинцадзе та Валерієм Чалим

  Американський сенатор Ліндсі Грем та Голова сенатського Комітету збройних сил Джон Маккейн відвідають із візитом Україну наприкінці грудня. Про це стало відомо за результатами зустрічі віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та Посла України в США Валерія Чалого із членом сенатських комітетів з питань збройних сил, з юридичних питань та бюджету Ліндсі Гремом, повідомила прес-служба посольства України в США.

  "Сенатор Грем запевнив у тому, що питання підтримки України і надалі належатимуть до пріоритетів його діяльності та у цьому контексті підтвердив намір відвідати нашу державу наприкінці грудня разом з Головою Комітету збройних сил Сенату Дж. Маккейном ", – мовиться у повідомленні.

  Власне сама зустріч була присвячена обговоренню пріоритетних питаннь, пов'язаних із протидією агресії Росії проти України.

  Віце-прем’єр-міністр та посол України подякували сенаторові за підтримку в ухваленні Конгресом законів, які передбачають збільшення фінансової та безпекової допомоги США Україні. Окрему увагу в ході зустрічі приділено подальшим спільним крокам з метою забезпечення ухвалення Сенатом закону "Про підтримку стабільності і демократії в Україні" та положення, яке санкціонує надання Україні нових кредитних гарантій США у 2017 бюджетному році.

  Нагадаємо, республіканець Джон Маккейн застеріг, що будь-яке "перезавантаження" відносин США та Росії може стати небезпечним кроком.

  Попередній матеріал
  На кордоні з Польщею та Угорщиною утворились черги з автомобілів – ДПСУ
  Наступний матеріал
  У США планують створити комісію для розслідування спроб втручання РФ у президентські перегони

  Маккейн – Трампу: не можна вірити заявам колишньго агента КДБ, який перетворив свою державу на тиранію

  Маккейн: Уряд США "вибірково" застосовує санкції проти Росії

  У проекті оборонного бюджету США передбачені гроші на летальну зброю для України - Маккейн

  Путін не зацікавлений у тому, щоб бути партнером Заходу - Маккейн