5.ua

СБУ після обшуку вигнала з України російського чорносотенця

  Служба безпеки України встановила, що громадянин РФ, член російської неонацистської організації «Чорна сотня» Антон Раєвський, котрий перебуваючи в м. Одеса та виконуючи завдання спецслужб Росії, намагався створити диверсійно-підривну групу з числа мешканців Одеської області для дестабілізації суспільно-політичної ситуації у регіоні. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  "Здобуто достовірні дані про підготовку іноземцем матеріалів із публічними закликами до розв’язання агресивної війни шляхом вторгнення на територію Одеської області Збройних Сил РФ, котрі дислокуються на території невизнаної Придністровської-молдавської Республіки (ПМР). Вказана група повинна була спровокувати збройний конфлікт на одному із контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Одеською областю", - заявляють Службі.

  Також підкреслюється, що у Раєвського виявлено матеріали, які свідчать про наміри здійснювати ним розпалювання міжнаціональної ворожнечі та містять публічні заклики до фізичного знищення українців та євреїв, котрі проживають в Одесі та області.

  "З метою недопущення вчинення злочинів, передбачених статтями Кримінального кодексу України, Служба безпеки України видворила іноземця за межі нашої держави та заборонила в’їзд в Україну", - заявили в СБУ.

  Попередній матеріал
  МВС, СБУ та ГПУ за кілька днів розкажуть про розслідування масових вбивств
  Наступний матеріал
  Кіска переміг Фіцо на виборах у Словаччині
  Теги:
  Loading...