СБУ розслідує сепаратистські висловлювання депутатки Калетник

  Стосовно народного депутата від КПУ Оксани Калетник слідчим відділом управління СБУ у Вінницькій області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, вчинене особою, яка є представником влади) Кримінального кодексу України.


  Як зазначається, на "гарячу лінію" СБУ у Вінницькій області надійшли повідомлення, зокрема, заява місцевого мешканця про те, що 30 вересня під час зустрічі з виборцями народний депутат України Оксана Калетник вдалася до висловлювань сепаратистського змісту, зокрема заявляла про "легітимність самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", висловлювалася про їхнє право відділитися від України".

  "Наші слідчі перевіряють цю інформацію, але хочу наголосити, що Служба безпеки України займає принципову позицію у питанні захисту української державності. Ми вдячні громадянам, які, вболіваючи за державу, повідомляють у СБУ про ймовірну підготовку чи вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. Жодне таке повідомлення не залишається без уваги. Підставою для початку досудового розслідування є заява і докази протиправних дій", - заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський

  "Хочу також нагадати, що голова СБУ Валентин Наливайченко неодноразово висловлювався з цього приводу: ніхто з тих, хто зневажає Україну, конституційний лад, зазіхає на її територіальну цілісність, атрибути державності не уникне відповідальності та не сховається за депутатськими мандатами", - наголосив він.
  Попередній матеріал
  Результати виборів: опрацьовано 87.12% протоколів
  Наступний матеріал
  Польща збирається більш ніж вдвічі збільшити кількість військових на східному кордоні