СБУ і МВС раптом зрозуміли, що заворушення спланувала «Батьківщина»

  Начальник Головного слідчого управління СБУ Максим Ленко каже: на розслідування знадобиться два місяці. За його словами, при плануванні акцій протесту передбачався так званий «силовий» варіант їхнього розвитку, тобто такий варіант, при якому буде застосована сила до мітингувальників з метою викликати широкий резонанс і підірвати авторитет чинної влади і президента. Те саме твердять і у Міністерстві внутрішніх справ.

  Олег Гнатів, заступник начальника Головного слідчого управління МВС: «Масові протестні акції, які розпочалися у Києві 21-го листопада минулого року, не були стихійними, а планувалися заздалегідь. Хочу зазначити, що серед матеріалів, які наявні у слідства, є дані про те, що при плануванні цих акцій передбачався так званий «силовий» варіант їх розвитку. Тобто, такий варіант, за якого буде застосована сила до мітингувальників. Це викличе широкий резонанс і підірве авторитет чинної влади та президента».

  У партії «Батьківщина» заяви силовиків назвали провокацією. Там наголошують, що раніше міліція взагалі заперечувала факт обшуку в офісі партії за адресою вул. Турівська, 13, і вилучення серверів «Батьківщини», повідомивши, що обшук здійснювався в комерційній організації за сусідньою адресою в рамках кримінальної справи про шахрайство.

  Попередній матеріал
  Кожара розповідає західним дипломатам про мирні ініціативи влади
  Наступний матеріал
  Рятувальники Львівщини долають наслідки снігопадів
  Теги:
  Loading...