5 канал

Саудівська Аравія стала ключовим міжнародним партнером України, тому Порошенко мусив поїхати на похорон короля Абдалли – Медведєв

Саудівська Аравія, завдяки ціновій політиці на світовому нафтовому ринку, усвідомлено чи неусвідомлено, на сьогодні є ключовим союзником України, тому Порошенко не мав права не відправився на жалобні заходи з приводу смерті короля Абдалли.

Про це вчора в ефірі "5 каналу" заявив радник Президента Олег Медведєв.

"В цій ситуації, яка сьогодні склалася в країні, потрібні якісь пояснення, чому Президент знаходиться в Ер-Ріяді. Експерти, які розбираються в міжнародних відносинах підтвердять, що Саудівська Аравія, усвідомлено чи неусвідомлено, на сьогоднішній день є ключовим союзником України в світі, бо той удар по російській економіці, який зроблено протягом останніх місяців, здійснений не стільки формальним економічним санкціям, хоча це теж безумовно впливає,  а завдяки політиці Саудівської Аравії на ринку нафти. Ціна на нафту в світі впала не сама по собі, а це результат певної політики, як США, так і Саудівської Аравії. Я, на жаль, не знаю, якою була публічна позиція покійного короля, але без Саудівської Аравії обвалу ціна на нафту, що боляче вдарила по російській економіці, у світі не відбулося б. Тому, попри ті трагічні події, які відбулися сьогодні в країні – це одна з найважливіших міжнародних поїздок Президента", – пояснив він.

Попередній матеріал
У столиці молодий чоловік підірвав бойову гранату: порушника затримано
Наступний матеріал
У Харкові вночі стався вибух: рятувальники запевняють, що це не теракт

Порошенко разом з іншими світовими лідерами прибув до Саудівської Аравії на прощання з померлим королем

Новий король Саудівської Аравії заявив, що буде продовжувати курс своїх попередників

Помер король Саудівської Аравії Абдалла

Принц Саудівської Аравії: нафта ніколи не повернеться до тих цін, які були рік тому