ZN.ua

Самозваний «губернатор» Донеччини вимагає у облради визнати його повноваження

  Соратники «губернатора» Павла Губарєва погрожують заблокувати роботу органів влади на місцях і влаштувати «народний бунт» у разі ігнорування цих вимог. Павло Губарєв, який оголосив себе «народним губернатором Донеччини», вимагає, щоб Донецька обласна рада визнала його повноваження.

  Як повідомляє кореспондент ZN.UA, Губарєв, який взяв в облогу Донецьку обласну адміністрацію на чолі кількох тисяч членів проросійських організацій, прорвався на трибуну позачергової сесії обласної ради.

  Зокрема, Губарєв заявив, що вважає нелегітимними Верховну Раду та Кабмін України, а тому не визнає повноваження призначеного керівником Донецької ОДА Сергія Тарути. Окрім того, він вимагав від обласної ради оголосити себе єдиним органом влади на території Донецької області та призначити референдум про статус території регіону.

  «Також я вимагаю визнати рішення про віче «народного губернатора». Це вийшло спонтанно, я навіть не очікував. Але ми зобов'язані поважати волю людей», - сказав Губарєв.

  Також самозваний «губернатор» заявив про необхідність ліквідувати місцеве управління Держказначейства і припинити відрахування в державний бюджет. Його поплічники, також присутні в сесійній залі, погрожують блокувати роботу органів влади на місцях і влаштувати бунт у разі ігнорування цих вимог.

  У цей час проросійські організації блокують будівлю обласної ради. Всі входи перекрито, а всередині будівлі несуть охорону бійці внутрішніх військ.

  Попередній матеріал
  Спроба захоплення Командування військово-морських сил у Криму
  Наступний матеріал
  Путін живе в "іншому світі" - Меркель
  Теги:
  Loading...