ukr.lb.ua

"Самопоміч" виключила Милобога з партії через співпрацю з "Опозиційним блоком"

Екс-кандидат на крісло міського голови у Кривому Розі за гроші відмовився обиратися в місті, запевняють у фракції

"Самопоміч" заявила, що основний опонент Юрія Вілкула на виборах у Кривому Розі Юрій Милобог зняв свою кандидатуру через те, що йому заплатили. Про це йдеться в заяві Політичної ради партії Об’єднання "Самопоміч".

"Вже після рішення Верховної Ради нам стало відомо, щодо наш кандидат на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками "Опозиційного блоку". Мова йде про аудіозапис, на якому зафіксована розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби", - ідеться в повідомленні.

У фракції також повідомили, що Милобог визнав правдивість цієї інформації, підтвердив автентичність записів та погодився, що в цій ситуації партія не матиме права висувати його на нові вибори. Так, сьогодні на з’їзді партії у Харкові він оголосив про відмову від подальшого балотування.

Прес-служба партії опублікувала запис розмов Милобога перед виборами:"2 квітня ми отримали копію аудіозапису, яка вже раніше стала приводом для наших сумнівів щодо чесності Юрія Милобога, та вирішили ознайомити з нею громадськість". 

Як повідомляв 5.ua, міськвиборчком у Кривому Розі затвердив перемогу кандидата від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула. Він набрав понад 74% голосів виборців. 

Попередній матеріал
Пішов із життя керівник хору "Гомін" Леопольд Ященко
Наступний матеріал
Заступник прокурора одеської області влаштував п'яний бешкет у кафе

"Самопоміч" готова підтримувати новий уряд, але за певних умов

"Самопоміч" з вигуками "Кривий Ріг" заблокувала трибуну ВР

КВУ: Найгарячіша точка на виборчій карті України – Кривий Ріг

"Самопоміч" несе історичну й політичну відповідальність за перемогу Вілкула – кандидат на посаду міськголови

Експерт: Основна причина програшу "Самопомочі" у Кривому Розі – це зміна кандидата

5 канал - трансляція наживо