"Самопоміч" проголосує за закони для співпраці з МВФ у разі "якісної редакції" законопроекту про лікарські засоби

Розроблений урядом законопроект про реєстрацію ліків робить усе можливе, щоб зменшити доступність для українців лікарських засобів європейської якості, вважає Сисоєнко

Фракція "Самопоміч" буде голосувати за законопроекти, необхідні для поновлення співпраці з МВФ, у разі внесення змін до законодавства про реєстрацію ліків. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила народний депутат від "Самопомочі" Ірина Сисоєнко.

"Самопоміч" зробила заяву про те, що не буде голосувати за жоден законопроект, за умови якщо урядом до четверга не буде підготовлена якісна редакція урядового законопроекту про лікарські засоби. Тобто це та ініціатива, яку, я думаю, треба не лише оголосити на всю Україну, а дійсно її зробити", – сказала вона.

За її словами, розроблений урядом законопроект робить усе можливе для того, щоб зменшити доступність для українців лікарських засобів європейської якості.

"Якщо оцінити суть того законопроекту, який розроблений урядом, який був поданий нам у парламент, то він навпаки робить усе можливе для того, щоб зменшити доступність лікарських засобів європейської якості", - зауважила нардеп.

Сисоєнко наголосила: "Ми вимагаємо від прем'єр-міністра України, від уряду змінити цей законопроект, і вже завтра комітет з питань охорони здоров'я буде детально працювати з цим законопроектом та вимагати також тієї редакції, яка повинна бути вже в четвер подана урядом". 

Нагадаємо, напередодні в ефірі "5 каналу" виконавчий директор БФ "Пацієнти України" Ольга Стефанишина повідомила, що ціни на ліки в Україні завищені на 30-60% – у Грузії та Угорщині деякі препарати коштують удвічі дешевше.

Попередній матеріал
Бійці АТО відбили напад російського ударного безпілотника
Наступний матеріал
Вперше на Оліпмійських іграх виступить українська команда із гребного слалому