5.ua

Рибак заявив послам ЄС, що вирішення проблеми Тимошенко гальмує опозиція (оновлено) [відео]

  Голова Верховної ради також зауважив – Президент готовий підписати закон про лікування засуджених за кордоном, щойно депутати за нього проголосують. Рибак наголосив, що українська влада виконала майже усі завдання, які відкривають Києву шлях до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, і звинуватив представників опозиції у блокуванні вирішення цього питання.

  Натомість, опоненти влади наголосили, що підтримали усі законопроекти, необхідні для підписання угоди, і назвали свою причину таких заяв Президента. Тим часом, у Євросоюзі вкотре зауважили, що у питанні євроінтеграції України орієнтуватимуться на звіт місії спостерігачів від Європарламенту Пета Кокса і Олександра Квасневського.

  Володимир Рибак, голова Верховної Ради: «Блокування опозиційними силами виконання одного із принципових зобов`язань України перед європейською спільнотою – я маю на увазі справу Тимошенко – можна розцінити не інакше, як спробу перекласти відповідальність за зрив європейських прагнень України та її народу на своїх політичних опонентів та обрану населенням владу».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції "Батьківщина": «Янукович для себе так і не прийняв рішення, куди йти – в Європейський чи Митний союз – і розпочав гру, яка називається: “Хто буде винен за те, що не звільнили Юлію Тимошенко, і що не підписали угоду з Європейським союзом”».

  Попередній матеріал
  У Львові родина загиблої у каналізації дитини отримає 100 тис. грн. компенсації
  Наступний матеріал
  Янукович заперечив необхідність вибору між ЄС та СНД [відео]