5.ua

Рибак: ВРУ розгляне всі 4 законопроекти щодо лікування в’язнів [відео]

  Ці документи профільний парламентський комітет вивчатиме в середу. Нагадаємо, вчора комітет не набрав кворуму, тож розгляд законопроектів не відбувся. Тим часом, народні обранці не підтримали зміни до пенсійного законодавства. Опозиція пропонувала зменшити пенсійний вік для жінок. У документі передбачалося, що жінки зможуть виходити на пенсію після досягнення 55-річного віку – замість чинної норми у 60 років. Таку пропозицію підтримали 216 обранців, серед яких і двоє регіоналів.

  Олесь Доній, народний депутат, позафракційний: «Якби проголосували усі свободівці, ударівці та позафракційні – вистачило би на скасування пенсійної реформи та і змін до пенсійного законодавства».

  Андрій Іллєнко, народний депутат, ВО «Свобода»: «У нас всі люди, які були присутні на засіданні – усі голосували. Доній краще хай не голосує за поправки, які не дають Кличку йти на вибори, а потім повчає когось, як голосувати».

  Павло Розенко, народний депутат, «УДАР»: «У нас сьогодні реально декілька людей знаходяться в лікарнях, відверто кажу – у нетранспортабельному стані. Всі ці розмови про те, "як би було, якби щось не було"... Такі рішення не приймаються тільки по одній причині: тому що за них не голосує Партія регіонів».

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: «Ми повернемося до пенсійної реформи і будемо її модернізовувати. Рішення опозиції – популістичне. Підняття віку – це їхня заслуга. Вони брали в свій час зобов’язання перед Міжнародним фондом по трьом позиціям – підняти пенсійний вік, заморозити пенсії-зарплати і підняти тарифи на газ».

   

  Попередній матеріал
  Янукович хоче підписати угоду про ЗВТ з ЄС до кінця листопада [відео]
  Наступний матеріал
  Азаров зустрівся з послом ЄС і євродепутатами
  Теги:
  Loading...