5.ua

Рибак пообіцяв, що завтра ВРУ розгляне вимоги опозиції [відео]

  Із Євромайдану на засідання погоджувальної ради у парламент прийшли лідери опозиції. Навіть не присівши на стільці, вони підійшли до столу спікера та оголосили свої вимоги, після чого покинули залу.

  Головні бажання опозиціонерів: відставка уряду, припинення політичних репресій щодо затриманих активістів Євромайдану, притягнення до кримінальної відповідальності усіх причетних до розгону мирного протесту і побиття мітингувальників та журналістів під час сутичок поблизу адміністрації президента. Крім того, опозиціонери прагнуть усунення від обов’язків міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Спікер на вимоги нардепів відповів, що саме з цих питань парламент і розпочне свою роботу завтра.

  Тим часом, у провладній більшості переконані, що у всіх сьогоднішніх негараздах винна опозиція. Мовляв, регіонали готові домовлятися лише з представниками активістів-мітингувальників. Своєю чергою, представник президента у парламенті Юрій Мірошниченко запевнив, що Віктор Янукович не змінював європейського напрямку розвитку держави і далі працює над питаннями євроінтеграції. 

  Попередній матеріал
  Влада Польщі заявила про підтримку європрагнень українців
  Наступний матеріал
  Під Кабміном більшає протестувальників [відео]
  Теги:
  Loading...