5 канал

Розрив дипвідносин з РФ сприйметься Заходом як ескалація конфлікту - експерт

Припинення дипломатичних відносин між країнами було вчасним у 2014 році, зараз такий крок не сприймуть партнери України, зазначають експерти

В Інституті світової політики вважають, що можливе рішення про розрив дипломатичних відносин з Росією сьогодні є популістичним і шкідливим для української сторони.

"Зараз цей варіант (розрив дипвідносин з РФ - 5.ua) може бути сприйнятий – Україна, яка ескалує конфлікт з Російською Федерацією. І, боюся, тут нас не зрозуміють наші партнери", - заявив перший заступник директора Інституту світової політики Сергій Солодкий в ефірі "5 каналу" сьогодні, 31 березня.

За його словами, такі дії необхідно було запроваджувати ще навесні 2014 року. Експерт переконаний, що тоді розрив дипвідносин сприймався би як логічний крок. Утім, зараз, коли, на думку Заходу, існує шанс завершити конфлікт дипломатичним шляхом, таке рішення буде невчасним. "На цьому фоні крок Верховної Ради і держави Україна сприйнявся би як крок ескалації конфлікту", - наголосив він. 

Нагадаємо, напередодні профільний комітет ВР схвалив постанову про припинення дипвідносин з Росією. Народні депутати України мають розглянути цей документ.

Попередній матеріал
В Одесі грабіжники стріляли у патрульних
Наступний матеріал
Парубій оприлюднив відео арешту судді-хабарника прямо у ВРУ
Loading...

Дипвідносни з РФ не розірвуть, але це скандальне обговорення забере частину інформаційної уваги – експерт

Профільний комітет ВР схвалив постанову про припинення дипвідносин з Росією – ЗМІ

Розрив дипвідносин між Україною та РФ поставить під загрозу виконання Мінських угод - Клімкін