Розпочалася зустріч української можновладної пятірки

  На владному Олімпі розпочалася зустріч української можновладної пятірки: Президента, премєра, голови Національного банку, спікера парламенту та лідера опозиції. Віктор Ющенко зібрав їх на нараду задля координації дій всіх органів державної влади та політичних сил в кризових умовах розвитку економіки. Конкретно, обговорять, як виконати вимоги МВФ, щоб продовжити кредитну співпрацю.

  Ще один захід, на якому сьогодні мають зустрітися перші особи держави - це засідання Ради національної безпеки і оборони України з газового питання. За 5 тижнів після підписання урядовою делегацією газових угод з Росією несплата споживачами грошей за новими підвищеними цінами сягнула вже мільярда доларів. Про це заявив в.о. керівника Нафтогазу Ігор Діденко. Через масові неплатежі фінансове становище національної газової компанії стрімко погіршується з кожним місяцем, а можливість одержання кредитів для розрахунків з Росією, як вважають експерти - мінімальна. Фінансовий план компанії "Нафтогаз Україна", як і очікується і буде оприлюднений сьоодні на засіданні РНБО, щоб дозволить визначити - наскільки реальна загроза банкрутства.

  Нагадаємо, одразу ж після підписання нових газових угод з Росією Президент України попередив, що мета цих договорів - дозволити Газпрому зробити Нафтогаз боржником і вимагати у нього в якості погашення - віддати українську газотранспортну мережу.

  Попередній матеріал
  Дефіцит солі в українських магазинах
  Наступний матеріал
  У Луганську відновили водопостачання
  Теги:
  Loading...