Розгляд апеляції СП щодо призупинення дії указу Президента щодо дочасних виборів перенесли на п`ятницю

  На п`ятницю перенесли розгляд апеляції Секретаріату Президента, яка оскаржує ухвалу Окружного адмінсуду про призупинення дії указу Президента щодо дочасних парламенських виборів.
  Апеляційний суд ухвалив таке рішення через відсутність матеріалів у справі. Зокрема в постанові зазначено, що на засіданні не було ухвали Окружного суду, яка призупиняє указ Віктора Ющенка від 9-го жовтня. За інформацією голови окружного адмінсуду, цей документ зараз у відомстві, а саме - зачинений у кабінеті судді Володимира Келеберди. Нагадаємо, саме Келеберда 10 жовтня призупинив дію Указу Глави держави про дочасні вибори. А Секретаріат Президента оскаржив це рішення у Київському апеляційному суді.

  Валерій Писаренко, народний депутат, БЮТ: "Президент сам заховав стправу в темні чулани невідомо яких судів. Сьогодні ніхто не може зрозуміти де у якому сейфі знаходиться ця справа. Ми вже скоро будемо намати якихось слідопитів щоб вони собаками шукали цю справу".

  Руслан Кирилюк, представник президента у судах: "Указ про зупинення дії указу з тим щоб Верховна Рада могла прийянти необхідні зміни до закону про державний бюджет. Однак ми вважаємо, що апеляційний суд повинен дати належну юридичну оцінку оцій незаконній ухвалі судді Килибирди".
  Попередній матеріал
  КС: Президент обязан объявлять референдум по народной инициативе
  Наступний матеріал
  Реконструкція НСК "Олімпійський" розпочнеться з 1-го грудня
  Теги:
  Loading...