joinfo.ua

Російський бізнесмен Григоришин фінансує антиукраїнські сили і 10 років розкрадає бюджет - Яценюк

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин фінансує антиукраїнські сили, зокрема політичні рухи, та співпрацює з ФСБ Росії.

Такі звинувачення під час засідання уряду висунув прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

За його словами, саме Григоришин останні десять років розкрадає державний бюджет України через енергетичний сектор. На такі закиди вже відреагувала СБУ. Там пообіцяли перевірити заяви прем'єра.

"Ми порушили питання щодо окремих осіб, російських "недоолігархів", як я їх назвав би, які спілкуються з українською політичною елітою, яку й елітою не назвеш, які хочуть активно дестабілізувати ситуацію, - сказав Яценюк. - Вони крадуть гроші з бюджету, а потім фінансують, в першу чергу, антиукраїнські політичні сили і звітують у ФСБ, як, наприклад, робить громадянин Російської Федерації Григоришин, який пасеться на українському енергетичному секторі останні 10 років. Це чистий агент".

Раніше сьогодні Яценюк заявив про спробу вкрасти із українського бюджету 480 млн гривень фіктивною компанією, яка виграла тендер у межах Кіотського протоколу на енергоефективне вуличне освітлення.

Попередній матеріал
На Луганщині поліція затримала викладачку вишу на хабарі
Наступний матеріал
У штабі АТО розповіли про епідеміологічну ситуацію на Донбасі

Фіктивна компанія намагалася вкрасти із держбюджету 480 млн гривень - Яценюк

Яценюк доручив підприємствам теплокомуненерго провести перерахунок плати за опалення

Російські спецслужби планували зламати мережу енергетичних об'єктів - СБУ