5.ua

Російські ЗМІ поширили звернення Януковича

  У ряді російських ЗМІ було поширене звернення від імені усуненого Президента України Віктора Януковича, у якому він закликає проводити референдуми про статус кожного регіону у складі України.

  Про це повідомляє Lenta.ru

  "Як президент, який з вами думками і душею, закликаю кожного розсудливого громадянина України - не дайте самозванцям вас використовувати Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону у складі України", - йдеться у розповсюдженому зверненні Януковича.

  На думку Януковича закони в Україні приймаються під тиском "майдану", а "над багатьма народними депутатами та їхніми сім'ями відбуваються акти насильства та постійні погрози".

  Він назвав "все, що відбувалося і відбувається в останні місяці в Україні" - "збройним державним переворотом, який був здійснений опозицією на зброї терористичних угруповань при повній підтримці деяких західних держав".

  Також у зверненні до з'їзду "Партії регіонів" Янукович попросив зняти з нього повноваження почесного голови партії та виключити його з неї.

  Нагадаємо, вчора ряд російських ЗМІ розповсюдив інформацію, що сьогодні Янукович має звернутись до українців.

  Після розповсюдження звернення народний депутат Томенко, під час засідання Верховної Ради, закликав правоохоронців відкрити проти Януковича нові кримінальні справи за сепаратизм та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

  Нагадаємо, усунений Президент України Віктор Янукович перебуває у міжнародному розшуку за обвинуваченням у умисному масовому вбивстві людей, перевищенні влади і службових повноважень.

  Попередній матеріал
  В Індії впав військово-транспортний літак
  Наступний матеріал
  США припинили видавати ліцензії для військового експорту до Росії
  Теги:
  Loading...