фото Twitter / nbcnews

Російські терористи намагаються знищити докази збиття "Боїнга" - Кабмін

  Керовані Росією терористи не дають можливості компетентним органам України розпочати розслідування і відмовляються допустити міжнародну спільноту і представників іноземних урядів на місце падіння літака Малайзійських авіаліній.


  Про це йдеться у офіційній заяві українського уряду, розміщеній на сайті КМУ. Урядовці підкреслюють – приховування обставин міжнародного злочину здійснюється промосковськими терористами за підтримки російської влади.

  За даними Кабміну, терористи вивезли 38 тіл загиблих до моргу м. Донецьк, де невідомі "фахівці" з яскраво вираженим російським акцентом заявили, що самостійно будуть проводити розтин. Також терористи ведуть пошук великогабаритного транспорту для вивезення уламків літака на територію Росії.

  Уряд України офіційно заявляє: терористи за підтримки Росії намагаються знищити докази цього міжнародного злочину. "Ми звертаємося до міжнародної спільноти і закликаємо зобов’язати Росію відкликати своїх терористів і дати можливість українським і міжнародним експертам провести всебічне розслідування обставин трагедії" – йдеться у повідомленні.

  У КМУ підкреслюють: "Прощення міжнародним злочинцям не буде, як і не буде його тим, хто цих терористів підтримував, тренував, фінансував і постачав зброю".

  Уряд України поінформував усі країни-члени ЄС і США про розвиток ситуації. Нараз українська сторона забезпечила необхідні технічні засоби та персонал для проведення розслідування та судово-медичних експертиз тіл загиблих, а також надає всі можливості для репатріації тіл до відповідних країн, однак на даному етапі терористичні угрупування та їх кремлівські зверхники унеможливлюють цей процес.

  За останніми даними, цю заяву українського уряду вже ретранслюють провідні інформагенції світу.
  Попередній матеріал
  Внаслідок обстрілів в Луганську загинуло ще 16 містян
  Наступний матеріал
  Бортові самописці збитого "Боїнга" все ще в Україні - Клімкін
  Loading...