5.ua

Російські депутати прибули в Крим проінструктувати кримських депутатів

  У Сімферополь 24 лютого прибули депутати Держдуми Росії. Про приїзд російських політиків, з посиланням на кримського журналіста Олега Крючкова, повідомляє «Українська правда».

  Повідомляється про візит у Сімферополь депутатів Держдуми Росії: делегацію очолює голова комітету з питань СНД Леонід Слуцький.

  «Зустрічали росіян кримські депутати Аксьонов і Цеков», - повідомляє Олег Крючков.

  Журналіст також розповів про те, що казали депутати: «Росія починає видачу паспортів українським громадянам за полегшеною процедурою. Росія вимагає виконання умов домовленостей між опозицією і Януковичем. І головне, у разі рішення кримчан на референдумі, або звернення ВР Криму до Росії з проханням про приєднання... Росія розгляне це питання дуже швидко».

  «Цеков і Аксьонов м'ялися, говорили про цілісність і фестиваль «Русское слово», - додав Крючков.

  Сьогодні очікуються зустрічі російських депутатів з керівниками кримського парламенту, вони також збираються відвідати Севастополь.

  Варто нагадати, що раніше – ще на початку 2000-х років Росія масово видавала паспорти мешканцям Грузії в Абхазії і Південноій Осетії. У момент загострення конфлікту між Тбілісі і Москвою в 2008-му році російське громадянство жителів цих регіонів стало одним з ключових обґрунтувань збройного вторгнення російської армії на територію Грузії.

  Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі вже застережив українських політиків про агресивні плани РФ відносно Криму.

  За думкою Саакашвілі, для України є дві новини – понана та добра.

  «Погана новина в тому , що Путін , звичайно, буде там щось робити. Хороша новина , що ви вже знаєте , що він буде робити. Бо він вже все випробував у нас в Південній Осетії і в Абхазії. Він спочатку видає паспорти, потім він захоче робити провокації, він захоче використовувати свій флот для того, аби перекрити перешийок, який з'єднує Крим з рештою України, і встановити там коридор « , - говорить Саакашвілі у своєму зверненні до нової української влади.

  На його думку, росіяни будуть намагатися зробити загальний коридор через Абхазію, Краснодар , Крим , Одесу , Миколаїв і через Молдову до Придністров'я .

  «Це їх божевільні плани . Вони вважають, що не втримають пострадянський простір. І тоді Путін скаже росіянам : гаразд, я втратив Україну, але я збільшив територію Росії» , - пояснює політик.

  Щоб перешкодити планам Путіна , він радить «працювати з кримської громадськістю», щоб розвіяти російську пропаганду та отримати прихильність кримчан до України.

  Попередній матеріал
  В МВС проведено першу хвилю звільнень та призначень на керівні посади
  Наступний матеріал
  Depeche Mode поки що в Києві не виступатимуть
  Теги:
  Loading...