krymr.com

Російська правозахисниця відвідала Сенцова в колонії: що він розповів – ЗМІ

Сенцову ставлять крапельниці та дають поживну суміш, однак цього недостатньо

Російська правозахисниця і журналістка Зоя Свєтова мала зустріч з українським режисером та політв'язнем Кремля Олегом Сенцовим. Під час зустрічі українець стан свого здоров'я назвав "передкритичним". Про таке повідомляє УНІАН, посилаючись на російські ЗМІ.

"Ми говорили про все. Це була бесіда, а не інтерв'ю. Він більше слухав і менше говорив. Свій стан оцінює як передкритичний. Те саме кажуть і лікарі. Лікар колонії, з яким мені також вдалося побачитися, каже, що в будь-який момент можуть відмовити внутрішні органи. Про це він говорив і адвокату Дмитру Дінзе під час візиту", – зазначила правозахисниця. 

Свєтова також розповіла, що розмовляла з режисером упродовж двох годин у присутності начальника колонії та ще двох її працівників в його палаті.

"Олег дуже змінився від початку голодування. Його сестра Наталя Каплан після відвідин написала, що він постарів, тому що з'явилися зморшки від схуднення. Мені здалося, що він зараз схожий на підлітка Олега Сенцова", – каже Свєтова.

За її словами, Сенцов нині перебуває в "гарній і чистій" чотиримісній палаті.

"Лікарі колонії, яким Сенцов довіряє, роблять те, що можуть робити, але не дають жодних прогнозів. Адвокат говорив, що йому ставлять крапельниці та дають поживну суміш, яку він приймає. Але це ситуація, яка не може врятувати його життя", – наголошує правозахисниця.

Також Свєтова каже: режисер не планує припиняти голодування і продовжує вимагати звільнення українських політичних в'язнів з тюрем у Росії.

Нагадаємо, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка. 

Дивіться також фотогалерею: 

#SaveOlegSentsov: у Києві люди вимагали звільнити режисера Олега Сенцова – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Оприлюднено список найкомфортніших міст світу: Київ побив антирекорд
Наступний матеріал
В Україні починаються масштабні зйомки фільму про Іловайську операцію 2014 року
Loading...