Фото slovoidilo.ua

Росія зламає собі зуби і зникне з карти світу - Огризко

  Міністр закордонних справ України (у 2007 - 2009 роках) Володимир Огризко вважає, що Росія як імперія зрештою припинить своє існування.

  Таку думку він висловив на прес-конференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

  "Попереду у нас, на жаль, доволі складні часи. Я думаю, що у підсумку цих складних часів буде зникнення з карти світу останньої імперії в північноатлантичному просторі і що, пішовши ва-банк, теперішня Росія зламає собі зуби", - наголосив Огризко.

  Водночас він зауважив, що для цього на Заході треба створювати антипутінську коаліцію на зразок антигітлеровської під час Другої світової війни. За словами Огризка, така коаліція вже почала де-факто утворюватися.

  "Я думаю, що Україна повинна, безумовно, стати однією з активних ланок цієї коаліції, тому що безпосередньо стала об'єктом агресії Російської Федерації", - додав колишній очільник МЗС.
  Метою такої коаліції, за словами Огризка, було б послаблення, в подальшому – децентралізація, а зрештою - ліквідація путінської системи правління.

  "У цьому контексті для Заходу надзвичайно важливим є подолати цей психологічний бар'єр того, що він може, а в деяких випадках - повинен застосовувати збройні сили. Росія цей бар'єр давно вже пройшла і ми це бачимо вже на приладі України", - підкреслив Огризко.

  Нагадаємо, сьогодні глава МЗС Швеції заявив, що росіяни - єдині, хто продовжує ескалацію конфлікту на сході України


  Попередній матеріал
  У Кіровограді прощались із загиблими на Донбасі добровольцями
  Наступний матеріал
  Терористичні "народні республіки" залишились без народу - Більдт
  Loading...