5.ua

Росія напала на Україну 24 серпня - Радник глави МВС

  Радник глави МВС України Антон Геращенко наголосив, що вторгнення російських військ у Донбасі розпочалося 24 серпня під Саур-Могилою і Амвросіївкою, а не 27 серпня під Новоазовськом.

  про це він заявив під час вечірньої інформ.програми в ефірі "5 каналу".

  "Трагедія у нас не тільки під Іловайськом. Трагедія почалася з того, що російські війська вранці 24 серпня оточили наші угруповання і розгромили під Саур-Могилою і Амвросіївкою", - сказав Геращенко.

  Він вважає, що українське суспільство не було в достатній мірі поінформовано про ці події.

  "Навіть я не до кінця знаю, як і що там було, але я знаю, що було дуже багато поранених, убитих і кинутої бойової техніки", - сказав він.

  "Фактично вся ця проблема виникла у тому числі через те, що не були вчасно прийняті дії після приходу російської армії, а прийшла вона не 27 серпня під Новоазовськом, а 24-го - під Саур-Могилою і Амвросіївкою. Це була пряма агресія. Прийшли озброєні до зубів (солдати - Ред.) з Рязанської, Костромської повітряно-десантних дивізій з повним боєкомплектом і напали на наших хлопців, які там були вже місяцями, втомлені, та з боєкомплектами, які закінчувалися", - підкреслив радник Авакова.

  Попередній матеріал
  Аваков за два тижні презентує програму реформи МВС
  Наступний матеріал
  Тепер в Радбезі ООН головують США
  Loading...