Facebook / Ірина Фріз

Росія хоче зірвати створення Сил спеціальних операцій в Україні – Ірина Фріз

  Народна обраниця упевнена: незважаючи на "істерику Кремля та зусилля агентурного апарату ФСБ/СВР РФ" процес розбудови ССО в Україні буде вдало завершений

  Російська Федерація намагається зупинити процес створення Сил спеціальних операцій в Україні напередодні внесення до Верховної Ради України узгодженого з Командуванням ССО та Генеральним штабом законопроекту. Про це на своїй сторінці у Facebook написала співавтор законопроекту, народний депутат фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Ірина Фріз.

  "Зараз на “зливних бачках” і проросійських ресурсах розпочалася кампанія по дискредитації ССО, її командування та команди, що докладає зусиль з розбудови цієї важливої компоненти Збройних Сил України. Хочу заявити всім причетним до цього: інформаційна диверсія не пройде! Україна буде мати сучасні і ефективні Сили спеціальних операцій!" - наголосила депутат.

  Ірина Фріз зазначила, що методи поширення замовної інформації дозволяють встановити осіб, які використовуються спецслужбами РФ: "Цю роботу координуватимемо з Службою безпеки України". Також вона наголосила: немає конфлікту всередині ССО з підпорядкуванням підрозділів Інформаційно-психологічних операцій. Окрім того, за її словами, у 2016 році Державним бюджетом України не передбачені окремі видатки на ССО.

  "Командування ССО демонструє злагодженість дій та ефективність. Маю підкреслити повну взаємодію між командуванням та Генеральним штабом. Високий та оперативний рівень взаємодії в рамках співробітництва з представниками НАТО по лінії розбудови ССО. Продовжуються тренування, підготовка особового складу в тісній співпраці з нашими західними партнерами", - заявила вона.

  Попри все, Ірина Фріз заявила: "Переконана, що незважаючи на істерику Кремля та зусилля агентурного апарату ФСБ/СВР РФ щодо зриву процесу розбудови ССО в Україні, процес буде вдало завершений незважаючи на перешкоди… Сьогодні інформація завідомо брехливого та дискредитуючого характеру була надіслана на ряд центральних телеканалів та цілу низку ЗМІ. Я вдячна тим медіа, які відмовилися розповсюджувати цей пасквіль. Разом з тим, маю намір підготувати позов до суду проти автора щодо захисту честі та гідності свої особисто та справи, якою я займаюсь".

  Нагадаємо, минулого місяця представники НАТО і українського Генштабу домовились про співробітництво у сфері спеціальних операцій.

  Попередній матеріал
  За три місяці у Києві сталося 24 умисних вбивства
  Наступний матеріал
  Інсайдери повідомляють, що "Батьківщина" зацікавлена отримати посаду віце-прем'єра в новому уряді – Березовець
  Теги:
  Loading...

  Бійці ССО підняли український прапор на околиці окупованої Горлівки

  Генштаб ЗСУ: Концепція щодо створення ССО не задовольнила військкомітет Євросоюзу

  Тренування бійців ССО з американськими інструкторами на полігоні ЗСУ