Фото zn.ua

Росія готова до переговорів у форматі РФ - США - ЄС - Україна

  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва готова до переговорів у форматі РФ - США - ЄС - Україна.

  "Дійсно, ми готові розглядати багатосторонній формат, в якому представлені європейці, США, Росія, українська сторона", - сказав російський міністр, передає УНІАН.

  За його словами, порядок денний та терміни переговорів поки не визначені. "Ми з Джоном Керрі яку-небудь конкретну дату не обговорювали, оскільки за нашою домовленістю необхідно спочатку зрозуміти, якою буде формат", - сказав Лавров.Він відмітив, що Росія наполягає на тому, щоб на переговорах були представлені Південь і Схід України.

  Нагадаємо, раніше сьогодні в НАТО застерегли Росію від втручання у справи України. Генсек Альянсу також закликав Росію "відвести десятки тисяч військових , сконцентрованих на кордоні з Україною, і поважати свої міжнародні зобов'язання".

  Крім того, Держдеп США заявив, що за нинішніми подіями на південному сході України простежується російське втручання.

  "Ті, хто виступає в цих регіонах, є проросійськими сепаратистами. Є чіткі припущення, що декому з цих протестувальників платять, і вони не є місцевими жителями. Все це викликає у нас серйозне занепокоєння", – заявила офіційний представник держдепартаменту США Джен Псакі.

  За словами речниці Держдепартаменту, будь-які подальші спроби Росії дестабілізувати ситуацію в Україні нестимуть додаткові втрати для Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  У Криму продовжують рости ціни на пальне
  Наступний матеріал
  Аваков: серед затриманих сепаратистів є багато "цікавих персоналій"
  Теги:
  Loading...