www.rbc.ua

РНБО доручила Міноборони створити міжвідомчу комісію із стандартизації військової техніки та зброї

  Рада національної безпеки і оборони України доручила Міністерству оборони України невідкладно утворити міжвідомчу комісію із стандартизації та уніфікації озброєнь і військової техніки.

  Про це йдеться у рішення РНБО, яке ввів в дію Президент України Петро Порошенко указом №953 від 24 грудня 2014 р.

  Згідно з документом, за результатами розгляду пропозицій щодо ресурсного забезпечення потреб сектору безпеки і оборони України у 2015 р. РНБО вирішила доручити Міністерству оборони України невідкладно утворити міжвідомчу комісію із стандартизації та уніфікації озброєнь і військової техніки, речового майна, інших видів матеріально-технічного забезпечення військових формувань та правоохоронних органів і вжити у тримісячний строк заходів щодо впровадження відповідного переліку стандартів.

  Також РНБО доручила Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Міністерству інфраструктури України, Службі безпеки України, Державній фіскальній службі України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій невідкладно подати Міністерству економічного розвитку і торгівлі України пропозиції щодо виконання державного оборонного замовлення у 2015 р.

  Крім того, Кабінет міністрів повинен у місячний строк вжити заходів щодо укладення угод на виробництво речового майна для Збройних сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів в установах Державної пенітенціарної служби України, а також удосконалити порядок залучення, моніторингу і використання міжнародної військово-технічної та гуманітарної допомоги, що надходить для потреб сектору безпеки і оборони України.

  Попередній матеріал
  Ярема пообіцяв обов'язково довести Януковича до суду
  Наступний матеріал
  У Києві з'являться крамниці з дешевим хлібом

  "Артилерійське озброєння" передало армії більше 100 гармат

  Законопроект США передбачає виділення Україні озброєння на $350 млн - МЗС

  ЗСУ отримала нові та модернізовані зразки вітчизняного озброєння

  Порошенко: Україна може закуповувати озброєння в інших країн шляхом довгострокових кредитів під держгарантії