Рішення суду про подовження утримання під вартою Луценка – апофеоз юридичної думки, - Гримчак

  Народний депутат Юрій Гримчак вважає, що призначення судді Вовка для судового розгляду кримінальних справ колишніх урядовців, яких опозиція вважає політ репресованими, у Печерському райсуді Києва не є випадковим.

  Про таке соратник Юрія Луценка заявив в ефірі «5 каналу».
   
  «Перша тенденція, вона була ще коли були суди над політрепресованими окрім Юрія Луценка – це Макаренко, Діденко, Іващенко. В Печерському суді досить цікавий комп’ютер, він всі ці справи направляє тільки до одного судді, пана Вовка», – заявив депутат.
   
  Також Гримчак зазначив, що рішення суду про подовження утримання під вартою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка – просто апофеоз юридичної думки.
   
  «Сьогоднішнє рішення суду – це просто апофеоз юридичної думки. Попередній суд прийняв рішення, що Луценко вже ознайомився з матеріалами своєї кримінальної справи, але його захисники, а також захисники інших обвинувачених і, в цій справі, не ознайомилися і тому на місяць подовжив термін перебування. Сьогодні суд сказав, що жодні обставини з минулого рішення суду не змінилися і тому залишаємо те, що було. Так от, я нагадаю, коли справа передана до суду то всі обвинувачені вже ознайомлені з матеріалами кримінальної справи», - зазначив Гримчак.

  Попередній матеріал
  У Києві презентували біографію П. Загребельного
  Наступний матеріал
  Авіація НАТО завдала потужних авіаударів по Триполі
  Теги:
  Loading...