Геннадій Кернес

"Рішення незаконне": ГПУ відреагувала на вирок суду у справі проти Кернеса

Прокуратура Полтавської області вже відкрила кримінальне провадження через вирок у справі харківського міського голови

У Генеральній прокуратурі рішення суду Полтави щодо закриття провадження проти міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців вважають незаконним. Про таке заявила заступник генпрокурора Анжела Стрижевська на брифінгу 10 серпня, передає "Радіо Свобода".

"Рішення незаконне. Ми це будемо доводити апеляційними скаргами", – зазначила вона.

Крім того, прокуратура Полтавської області відкрила кримінальне провадження за фактом рішення Київського районного суду Полтави у справі Кернеса, передає "112 Україна".

"Відомості щодо постановлення суддею завідомо неправосудного рішення внесені в ЄРДР, це зробила прокуратура Полтавської області, і ГПУ буде вносити такі відомості до ЄРДР. Організація, проведення досудового розслідування буде доручено відповідному органу досудових розслідувань", – уточнила Стрижевська.

За її словами, нині правоохоронці планують об’єднати два кримінальних провадження.

"Наскільки я подивилася відомості в ЄРДР, прокуратура Полтавської області внесла відомості на підставі повідомлення у ЗМІ. Наразі в нас є рапорт прокурора про те, що відомості, які відображені в суді, не відповідають дійсності. На думку прокурора, рішення є неправосудним. Для того, щоб перевірити ці доводи – буде організовано досудове розслідування", – резюмувала заступник генпрокурора.

Як інформував 5.UA, 10 серпня Київський райсуд Полтави закрив справу щодо катування людей, порушену проти міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Бліннікова і Євгена Сміцького.

Попередній матеріал
Відомий виробник взуття оголосив про закриття своїх фабрик і магазинів
Наступний матеріал
Для жебракування: на Хмельниччині жінка здала в оренду двох маленьких дітей