5.ua

Регіонали вимагають не називати сепаратистів сепаратистами

  Проти амністії для сепаратистів за схемою, що її запропонував уряд, виступили представники Партії регіонів. Під час закритої погоджувальної ради у спікера парламенту сторони не домовилися про голосування відповідного законопроекту.

  За словами лідера фракції "Батьківщина" Сергія Соболєва, разом із регіоналами проти виступили їхні вірні поплічники – комуністи. Нагадаємо, урядова схема надає три дні сепаратистам – за цей час вони мають добровільно скласти зброю, що стане підставою для Генпрокуратури амністувати порушників закону. Регіонали кажуть, що напрацьовують свій законопроект авторства Нестора Шуфрича.

  Крім того, вони категорично проти того, щоб осіб, які виступають за відділення від України під прапорами сусідньої держави, проголошують власні державні утворення, захоплюють будівлі і застосовують зброю – називали "сепаратистами".

  Саме в цьому регіонал Євген Геллер бачить джерело усіх проблем – бо одних називають "революціонерами", а інших – "сепаратистами". Він вважає останніх "звичайними людьми", з якими треба сідати за стіл переговорів.

  Лідер фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв вважає, що ніякої двозначності тут немає: "Саме так називають тих, хто із зброєю в руках, фактично, тероризують населення низки міст".

  Попередній матеріал
  Активіст Євромайдану знаходиться у полоні сепаратистів на Сході
  Наступний матеріал
  Бойовики на Донеччині намагались отримати доступ до Єдиного реєстру виборців
  Теги:
  Loading...